Сьогодні, 2 жовтня, в Івано-Франківську відбувся Форум молодіжних рад Прикарпаття. Учасниками Форуму стали близько 100 представників молодіжних рад та активної молоді області. На зустрічі обговорили роль молоді у політичному житті, особливості молодіжної політики в умовах децентралізації, як створити ефективну команду. Як розповідає голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, учасники Форуму мали можливість подискутувати щодо важливості розвитку молодіжної Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/10/C870D6A4-2F80-4C0D-ABE3-07934298B583-300x150.jpeg)