Вчора, 9 жовтня, в Івано-Франківську відбувся Кубок України з легкоатлетичних метань серед ветеранів. Змагання пройшли на стадіоні ІФНТУНГ спорткомплексу ім. А.П.Гемби. Про це повідомили у Федерації легкої атлетики Івано-Франківщини. Спортсмени змагалися у таких дисциплінах, як метання диска, метання списа та штовхання ядра. Зокрема, на цьому кубку тричі учасниця літніх Олімпійських ігор з метання спису Тетяна Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/10/245173729_2970493706572708_2510910315093293252_n-300x150.jpg)