В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут, біля Ратуші провели акцію з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, а добровольцю з Прикарпаття присвоїли звання Героя України. Такими новинами запам’яталась середа, 1 грудня. *** Сьогодні на вулиці Франківська виїде ще один комунальний маршрут В Івано-Франківську випустили два комунальні автобуси на маршрут №23. Раніше на маршруті “Вулиця Микитинецька Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/12/36400_800x600_ratusha_ivano-frankivsyk-300x150.jpg)