В Україні можуть встановити День борщу

 • В Україні можуть встановити День українського борщу.

  Про це написав на своїй сторінці кулінарний експерт Євген Клопотенко, пише “Галицький кореспондент“.

  Він наголошує, що за силою це, як подарунок на День народження і Новий рік, але не для когось одного, а цілої нації. За словами кулінара, на початку листопада він ділився своєю ідеєю про День борщу й багато людей її підтримали.

  “Просто уявіть, наскільки масштабною буде енергія, якщо всі українці одночасно варитимуть борщ. Це ж так прекрасно, коли нація святкує свою культурну спадщину. То як можливість розповісти світові про свою любов і показати, яку велику цінність вона має. І саме ці речі роблять нації сильнішими”, – пише Євген Клопотенко.

  Він розповів, що познайомився з Ярославом Юрчишиним, який теж надихнувся концепцією Дня борщу й підтримав її в межах своєї зони діяльності. Разом із колегами з політичної організації він створив постанову про встановлення Дня українського борщу.

  “І якщо Верховна Рада її ухвалить, то ми, українці, матимемо свято, в яке зашито трохи більше, ніж просто страва. Там частина нашої національної ідентичності й можливість зберегти свої традиції на довгі сторіччя”, – йдеться в дописі.

  До теми: шоколадні кекси від Євгена Клопотенка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!