Бурштинську ТЕС зобов’язали укласти договір про протипожежну безпеку

 • Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області зобов’язала директора Бурштинської ТЕС Валерія Хом’якова негайно укласти договір із Держслужбою з надзвичайних ситуацій про охорону електростанції від пожеж.

   Це одне із рішень, яке прийняли на позачерговому засіданні. А ще комісія вирішила, що керівники теплової електростанції повинні привести у технічно справний стан протипожежне водопостачання на території ТЕС, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “РАІ”.

  Також члени комісії зобов’язали управління Держпраці та Нацполіції в Івано-Франківській області до 10 грудня розслідувати обставини аварії й пожежі, які відбулися 28 листопада на Бурштинській ТЕС і призвели до травмування працівників.

   Щодо постраждалих, то нині двоє з них у Бурштинській лікарні  з опіками обличчя та рук, їхній стан — середньої важкості. Стан двох інших – критичний. Вони в реанімації в обласній клінічній лікарні. 

  Нагадаємо, у неділю, 28 листопада, близько 22:00 на Бурштинській ТЕС, попередньо через  викид гарячої пароводяної суміші та газів з топки котла — четверо людей отримали термічні опіки. Їх шпиталізували у медзаклади області.

  32-річному прикарпатцю, який постраждав від вибуху на Бурштинській ТЕС, збирають гроші на лікування.

  Його 22-річний колега, який у важкому стані, також потребує допомоги.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!