“Укрзалізниця” хоче запустити новий потяг “Львів-Тернопіль-Чернівці – Коломия”

 • “Укрзалізниця” хоче запустити потяг за маршрутом Львів-Тернопіль-Чернівці – Коломия.

  Як зазначила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук на своїй сторінці у соціальній мережі, розвиток транспортної інфраструктури сприятиме зростанню економіки Прикарпаття.

  “Під час робочої зустрічі з керівником регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Юрієм Іщуком спілкувалися про проєкт, який втілює «Укрзалізниця» в рамках програми Президента України «Велике будівництво», задля розвитку інфраструктури та підтримки місцевих товаровиробників”, – йдеться в дописі.

  У Західному регіоні планується запустити новий поїзд виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» за маршрутом «Львів-Тернопіль-Чернівці – Коломия».

  “Уже досягнули принципових домовленостей між «Укрзалізницею» та Львівською і Чернівецькою областями щодо необхідності модернізації перевезень та відкриття нових регіональних маршрутів”, – пише Світлана Онищук.

  На Прикарпатті розвивається промисловість і туристична галузь.

 • “Тому розвиток транспортної інфраструктури для регіону надзвичайно важливий, адже інвесторів насамперед цікавлять дороги та можливість перевезень”, – зазначає Онищук.

  Читайте також: в Україні запустили “Дунайський експрес”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!