Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму Прикарпатського національного університету провела в переддень Різдвяних свят благодійну акцію допомоги малозабезпеченим сім’ям, що проживають в Івано-Франківську. У навчально-виробничій лабораторії «Гастроательє» учасники акції напекли близько двох сотень пампушок та різних солодощів. Смаколики передали в Благодійну організацію «Час добра та милосердя», яка опікується малобезпеченими сім’ями. До організації доброчинного заходу Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/01/akts5-300x150.png)