Колядки та подарунки: У Франківську провели різдвяний обід для безхатьків

 • 7 січня в Івано-Франківську, у монастирі Царя Христа благодійники “Спільноти Святого Егідія” провели різдвяний обід для безхатьків.

  Приблизно 100 нужденних отримали термогорнятка, шкарпетки, солодощі, а також святкові страви, які приготували для них іванофранківці. Крім того, люди колядували і слухали різдвяні твори, пише “Суспільне”.

  Різдвяний обід розпочався о 14:00 з благословення владики Володимира Війтишина.  Цьогоріч благодійникам не вдалося організувати обід за столом, де люди могли б разом їсти кутю.

  “Натомість ми зробили різдвяне свято, колядували. Запросили хор з Липівки, хор “Осанна” — вони наші традиційні гості. Також була Тамара Луценко, яка виконала кілька своїх пісень. Запросили письменницю Ольгу Деркачову, вона читала свої різдвяні твори. А один із наших “бідних друзів” віршує і на ходу може зримувати на будь-яку тему. Він був особливістю свята. Читав свої вірші, а потім римував про те, що люди, мабуть, втомилися, але чекають подарунків”, — розповіла Уляна Римарук, організаторка.

  З її слів, на свято прийшли приблизно 100 потребуючих.

 • “Ми запрошували людей, які щотижня приходять на наші роздачі. Також — їхніх родичів, бо дуже часто вони беруть їжу не тільки для себе, але й для хворих батьків, для дітей. Це — переважно старенькі люди, яким не вистачає грошей заплатити за комунальні послуги, не вистачає пенсії на ліки. Але також і досить молоді люди, яким 40-50 років. У них або немає роботи, або складні сімейні обставини”, — додала Уляна Римарук.

  Читайте також: В Івано-Франківську для дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштували Святу вечерю

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!