На Богородчанщині жінка зарізала свого співмешканця, поліцейські затримали ексдепутата Коломийської міської ради за смертельну дорожньо-транспортну пригоду, а в Івано-Франківську влаштували вечерю для дітей позбавлених батьківського піклування. Такими новинами запам’ятається четвер, 6 січня. *** На Богородчанщині жінка вбила свого співмешканця Поліцейські отримали повідомлення від мешканця села Старі Богородчани, що його сусідка нанесла тілесні ушкодження співмешканцю. Конфлікт Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/01/dsc_8251-300x150.jpg)