Волонтерська діяльність в Кропивницькому старостинському окрузі розпочалася з перших днів війни. Для того, щоб доставити всю благодійність кропив’ян до волонтерського пункту, прийшлося машині їхати попід господарські двори. В руках донести все було не можливо. Далі почали відправляти допомогу на передову. А для цього активно взялися до роботи. Вареники, плов, кекси, булочки, млинці – все для Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/04/MyCollages-2-300x150.jpg)