Відповідне повідомлення оприлюднила Світлана Онищук, голова Івано-Франківської обласної адміністрації. Ввечері, 3 квітня, годину після того, як люди наче чули вибухи в різних районах Прикарпаття. “Щодо інформації про ніби-то чутні вибухи на території області. За попередніми даними, на цей час в області все спокійно. Зберігайте спокій та будьте пильними. Нехай береже вас Бог!”, – написала Онищук. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/DSC_9572-300x150.jpg)