Організатори кажуть, що це унікальна можливість на мить зазирнути за лінію фронту і побачити реальну війну. Триватиме захід всього 5 днів. Спочатку все видається як концерт оркестру 10 окремої гірсько-штурмової бригади. Однак далі наче потрапляєш до справжніх бліндажів і окопи на лінії фронту оживають. Військові допомагають охочим вдягнути бронежилети та іншу амуніцію, пише “Галицький кореспондент” Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/08/screenshot_41-1-870x400-1-300x150.png)