Зима обіцяє бути холодною та складною. Тож на Прикарпатті, зокрема у гірських населених пунктах запасаються дровами. Роблять це, зазвичай, у місцевих лісових господарствах. Василь Коніщук – житель села Красни, що на Верховинщині, щороку заздалегідь замовляє дрова у Верховинському державному лісгоспі. Для того, щоб взимку вдома було тепло, зізнається господар, потрібно немало коштів, пише “Галицький кореспондент” Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/08/577e0b6aa473a-269741-drova-priroda-derevo-2560x1600-www.getbg_.net-_-870x400-1-300x150.jpg)