Фахівці Івано-Франківського національного медичного університету пройшли стажування у Польщі з діагностики та реабілітації пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної та дихальної систем. Завідувачка кафедри фізичної та реабілітаційної медицини, професорка Роксолана Нестерак, доцентка кафедри фізичної та реабілітаційної медицини Людмила Баблюк, асистентка кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства, лікарка ФРМ Володимира Совтус та завідувачка інфарктного відділення з реабілітацією КНП Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5231268384572821805_y-300x150.jpg)