Івано-Франківська міська рада, в якої серед пріоритетів — всебічна підтримка Збройних сил України та учасників бойових дій — уродженців міської територіяльної громади, дбає і про системність такої роботи. 15 червня на черговій 36-й сесії міські депутати схвалили рішення про створення комунального підприємства «Дім воїна», яке надаватиме послуги психологічної та фізичної реабілітації, соціальної адаптації і т. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/molodizhnyj-tsentr-IF-300x150.jpg)