На регіональну програму боротьби з борщівником на Прикарпатті планують виділити 3 мільйони гривень. «Оголошуємо бій борщівнику Сосновського! Ця отруйна рослина за останній рік стрімко поширилася по всій території Івано-Франківщини. Плантації борщівника тепер в різних куточках області. Доручила розробити регіональну програму боротьби з борщівником Сосновського, – повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук. – За попередніми розрахунками, Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/20200612130244-1-300x150.jpg)