Жінка визнала провину. Червоноградський міський суд Львівщини визнав винною у неналежному виконанні батьківських обов’язків матір школяра, який стріляв з іграшкового пістолета у класі. Жінку оштрафував суд на 850 гривень. 9 жовтня 2023 року школяр, який навчається у гімназії №10 у Червонограді, стріляв пластиковими кульками з іграшкового пістолета в одному з кабінетів гімназії. Про цей факт Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/04/sud-300x150.jpg)