Україна успішно витісняє російський флот із Криму, – Столтенберг

 • Важливим залишається обговорення підтримки України.

  Українські військові атаки по військово-морських об’єктах у тимчасово окупованому Криму є успішними. Це примушує РФ шукати альтернативні місця для базування власного військового флоту.

  Про це у Брюсселі перед участю у діловому сніданку в рамках Ради міністрів ЄС із зовнішніх відносин (з питань оборони), відповідаючи на запитання преси щодо оголошених намірів Росії заснувати морську військову базу в Абхазії, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє кореспондент «Укрінформу».

  «Ми рішуче підтримуємо територіальну цілісність та суверенітет Грузії. І не можемо прийняти, щоб відокремлені території Грузії Росія використовувала для заснування там військових баз. Це є порушенням суверенітету та територіальної цілісності Грузії і демонструє, як далеко Росія хоче зайти, щоб досягти військових цілей в Україні. Але також це демонструє, що… українці були успішними в атаках на військово-морські об’єкти в Криму, тож росія шукає альтернативи. Це демонструє здобутки, яких досягли українці, атакуючи російський військовий флот», – сказав Столтенберг.

  Додамо, що сьогодні у Брюсселі відбувається Рада ЄС із зовнішніх відносин (на рівні міністрів оборони). Одним із головних питань, що розглядають європейські міністри, є продовження та збільшення надання військової допомоги для України у її боротьбі проти російського вторгнення.

 • До теми: Скандал із Фаріон і студентом з Криму: омбудсман Лубінець звернувся до СБУ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!