У Франківську відкрили анотаційні дошки загиблим Героям Андрію Барилюку та Вадиму Кутовому

 • До заходу долучилися рідні, близькі та побратими оборонців.

  В Івано-Франківську відкрили одразу дві анотаційні дошки загиблим Героям.

  Пам’ятні знаки Андрію Барилюку та Вадиму Кутовому встановили та освятили на фасаді ліцею №25, де навчалися захисники, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку міського голови Руслана Марцінківа.

  Мати Андрія Барилюка Віра Дідух розповідає, змалечку захисник мав характер бешкетника. Утім був надзвичайно справедливим та чесним. В юні роки був членом «Пласту», звідти і перейняв свій патріотизм і любов до України. Коли почалася повномасштабна війна, добровільно зголосився стати на захист країни і вже на початку березня 2022 пішов до військкомату.

  «Він сказав, що я іду на війну туди, тому що не хочу, щоби вони сюди прийшли. Це були його такі слова. Так і пішов добровольцем. Він був дуже доброю людиною. Міг послухати будь-кого, що би не сказали, міг допомогти в будь-який час», – розповідає мати загиблого Героя.

  Дружина Вадима Кутового – бойова медикиня добровольчого батальйону «Донбас-Україна». З майбутнім чоловіком Олена познайомилась на Херсонському полігоні. А вже у листопаді 2016 року пара обвінчалась прямо таки на фронті. Продовжували удвох пліч-о-пліч захищати країну, чекаючи на появу первістка – доньки Анастасії.

  Тепер вже семирічна Настя, яка дуже схожа на батька, прийшла на відкриття анотаційної дошки у пам’ять про батька-Героя. Старший солдат Вадим Кутовий загинув 9 березня 2023 року, прикривши власним тілом побратимів.

  «Вона дуже схожа, копія нашого тата. Ця дитина бачила бої, тільки будучи в животику. Вадим був від початку, знаєте, то була як місія його життя. Він був справжнім борцем за Україну, патріотом, допомагав всім, чим міг. Служив з 2012 року. Все своє життя він присвятив військовій службі. Побратими розповідали, ті, які були тоді там і це бачили. Вадим просто ліг і накрив хлопців своїм тілом», – розповідає дружина загиблого Героя.

  Читайте також: На Надвірнянщині встановили анотаційну дошку полеглому Герою

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!