24 лютого – День молитви і посту, – Архієрейський Синод УГКЦ в Україні

 • Єпископи Української Греко-Католицької Церкви у другі роковини повномасштабного вторгнення закликають українців до посиленої молитви і посту за справедливий мир.

  Про це у своєму зверненні у 105-й тиждень війни повідомив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, зазначає пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ.

  Синод єпископів проголосив день другої річниці повномасштабної війни днем молитви і посту за припинення війни, за перемогу добра над злом і справедливий мир. Таке посилене моління в УГКЦ провадять вже десять років, згадуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні та початку війни у 2014 році.

  «Я сьогодні хочу запросити усіх справді провести цей день в молитві і пості. Цього дня, вже відповідно до певної традиції, яка утвердилася в нашій духовній практиці за останніх 10 років, ми запрошуємо всіх вірних нашої Церкви, всіх людей доброї волі до молитовного спільного стояння перед Божим обличчям», – підкреслив Блаженніший Святослав.

  Для всіх, хто хоче молитися спільно, «Живе телебачення» о 9 годині ранку розпочне молитовний марафон, що триватиме 12 годин.

  «Прошу вас, долучайтеся – де б ви не жили», – підкреслив Глава УГКЦ. «Станьмо разом, спільно, як єдиний Божий люд перед Божим обличчям, і молімся, щоб припинити панування зла на теренах нашої Батьківщини. Нехай більше не гинуть наші діти, нехай більше не палають наші міста і села. Нехай більше ця війна не калічить душу, тіло і долю майбутніх поколінь українців».

  До теми: Святкує життя кожен день: у Городенці священник на протезах і в церкві править, і хату лагодить, і на весіллі танцює

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!