33 маскувальні сітки, три тисячі тушкованок, 800 батончиків: як громада на Калущині допомагає ЗСУ

 • З перших днів війни мешканці Боднарівського старостинського округу розпочали активну роботу з надання допомоги бійцям на фронті.

  Так, нещодавно на ярмарку в Боднарівському старостинському окрузі зібрали 100 тис. грн. на потреби ЗСУ. Проте це лише невелика дещиця від усього, що боднарівчанам вдалося зробити за два останні місяці, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна”.

  Окрім того мешканці села дружно сплели 33 маскувальні сітки різних розмірів, закривали тушкованки (біля 3 тис. банок), виготовляли еко-батончики за рецептом родини Андрія та Оксани Багнюків, відправивши на фронт понад 800 штук. Навчилися і робити джгути з камери автомобільного колеса. Зокрема виготовили 1326 штук за 2 тижні.

  А ще громада співпрацює з громадською організацією з Естонії, представник якої родом з Боднарева. Тому окрім благодійних  внесків від мешканців допомогу надають і від іноземних волонтерів. Значну допомогу надає і релігійна громада церкви. Зараз на передовій 30 боднарівських захисників боронять нашу державу від російського окупанта.

  Читайте також: “Роблю внесок у перемогу”: художник з Франківська розпродує картини, аби допомогти ЗСУ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!