77 планових та 431 – аварійна: у Франківську розповіли про розкопки в місті

 • В Івано-Франківську розповіли про стан відновлення благоустрою після проведених розкопок.

  Сьогодні, 1 жовтня, під час оперативної наради у міського голови Руслана Марцінківа генеральний директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Роман Кімачук зазначив, що у них є відділ по відновленню асфальтобетонного покриття, яких і займається відновленням розкопок.  Там працює п’ятеро осіб.

  За 2018 рік підприємство відкрило 161 ордери на розкопки, закрило – 160. Від 1 січня 2019 року до 26 червня 2019 року вони здали вже 110 розкопок, з них – 54 на асфальті, 24 на тротуарі, 23 на газоні тощо.

  Перший заступник міського голови Микола Вітенко наголосив, що треба якісніше відновлювати благоустрій після розкопок, бо на деяких місцях треба переробляти.

  В.о. директора ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Євгеній Герасименко додав, що зараз у них 39 незакритих ордерів. Роботи на них проводяться. Також він наголосив, що до кінця тижня підприємство планує закінчити всю підготовку до опалювального сезону.

  «На початку перевірки гідравліки було виявлено 133 прориви, а потім – ще 13», – сказав Герасименко.

  Перший заступник міського голови Микола Вітенко зазначив, що як запустять тепло, можуть бути нові прориви.

  «Тому на початок опалювального сезону ми просимо профінансувати нас додатково, щоб ми мали труби в запасі», – наголосив чиновник.

  Крім того, представник СТЕКу сказав, що зараз у них є 5 ордерів на розкопки, а начальник Івано-Франківського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз» Андрій Струк додав, що у них було відкрито 37 – ордерів. З них 14 ще незакриті.

  Директор філії «Центральна» АТ «Прикарпаттяобленерго» Ігор Пархуць пояснив, що у них також не закриті 14 розкопок, на 11 вже роботи підходять до завершення, три інші також планують закінчити до кінця тижня.

 • Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак підсумував, що в Івано-Франківську збільшується кількість розкопок.

  Якщо у 2018 році планових розкопок було 77, а аварійних – 366, то від початку 2019 року планових було 77, а аварійних – 431.

  418 аварійних розкопок вже закрили. Є декілька проблемних розкопок в місті. Наприклад, на Миколайчука, 17, 17А, 19, на Національної Гвардії.

  Також Смушак наголосив, що є багато скарг на огородження розкопок. Саме тому департамент закупив понад 30 спеціальних огороджень. Їх передадуть франківським підприємствам.

  «А ще треба скорочувати час розкопок», – сказав Смушак.

  До теми:З 144 до 258: в Івано-Франківську збільшується кількість аварійних розкопок

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!