Актова зала, опалення та їдальня: у франківських школах триває ремонт

 • Школи готуються до нового навчального року, який розпочнеться 2 вересня. Цього тижня комісія департаменту освіти організувала об’їзд усіх навчальних закладів, аби перевірити, як виконуються ремонтні роботи, йдеться на сторінці міського голови Руслана Марцінківа.

  «Цей тиждень присвячений інспекції з підготовки до нового навчального року. У 2019 році місто виділило 25 млн. грн. на ремонти в закладах освіти. Це різні роботи: ремонт харчоблоку, санвузлів, освітлення, опалення тощо. Важливо, аби головні роботи завершили до початку навчального року», – зазначив директор департаменту освіти Ігор Максимчук.

  Він запевнив, що в кожному навчальному закладі виконують ремонт: десь капітальний, десь поточний. Приміром, у школі №1 триває капремонт актової зали, в 4-й школі – системи опалення, в 23-й – капремонт коридорів, у школі №7 – реконструкція фасадів, в школі №2 – облаштування приміщення під спортзалу.

  Сьогодні з інспекцією приїхали в школу-ліцей №13, до огляду приєднався міський голова Руслан Марцінків. В.о. директора школи Наталя Стефанишина розповіла, що зараз у закладі паралельно виконують низку робіт. Триває ремонт харчоблоку, за програмою НЕФКО (2-а черга проекту) замінюють систему опалення з підвалу до 4 поверху. Старі батареї здали на металобрухт і з тих коштів ремонтують актову залу.

  Також 13-а школа-ліцей цього року стала одним з переможців програми Бюджет участі. Так, реконструюють сцену в актовій залі. Її розширять, замінять покриття, а також тепер використовуватимуть як мінікінотеатр.

  «Далі в цій школі замінимо вікна за програмою НЕФКО. А в перспективі треба будувати спортзал. Зараз він у пристосованому приміщенні на 4 поверсі. Всі роботи, що заважають навчанню завершимо до 1 вересня. Решту за потреби будемо продовжувати у вересні», – підсумував Руслан Марцінків.

  Читайте також: Раківецька школа з першого дня навчального року відкриє двері для учнів

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!