Актовий зал та спортивний майданчик: що і де відкрили на Надвірнянщині на свято Першого дзвінка

 • Сьогодні, 2 вересня, у рамках святкування Першого дзвінка, у загальноосвітніх навчальних закладах Надвірнянського району офіційно відкрили декілька об’єктів.

  Зокрема, в Молодківській ЗШ І-ІІІ ст. урочисто освятили капітально відремонтовані приміщення другого поверху корпусу початкової школи. Ремонт класів зробили з метою максимального розвантаження функціонування закладу в другу зміну. Роботи провели за кошти районного бюджету. Орієнтовна вартість – 450 тисяч гривень, інформують у пресслужбі Надвірнянської РДА.

  Також, у Білоославській ЗШ І-ІІІ ступенів імені Марійки Підгірянки відкрили відреставроване приміщення шкільного тиру з добудованим актовим залом на 100 місць, де учні та педагогічний колектив зможуть проводити творчі зустрічі, мистецькі вечори, репетиції та вистави театральних, музичних, вокальних колективів, а також інші мистецькі заходи.

  Роботи з комплексного капітального ремонту актової зали були проведені за кошти районного бюджету та власних сил педагогічного колективу Білоославської ЗШ І-ІІІ ступенів імені Марійки Підгірянки. В результаті, там повністю замінили стелю та підлогу, змонтували систему освітлення, встановили нові вікна.

  В рамках реалізації обласного проєкту “Розвиток спорту – запорука зростання здорової і сильної нації”, на території Пнівської ЗШ І-ІІІ ст. відбулось урочисте освячення спортивного силового майданчика. Відкриття такого майданчика стало можливим завдяки спільним зусиллям місцевої та районної влади, а також активним людям та меценатам.

 • Нагадаємо, що раніше стало відомо, які школи Івано-Франківської області визнали найкращими, за підсумками попереднього навчального року.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!