Активіст спалив своє авто через закон про “євробляхи” (ВІДЕО)

 • Голова українського громадського об’єднання “Авто Євро Сила” голова  Олег Ярошевич, на сторінці в соціальній мережі Фейсбук, у прямому ефірі спалив свій автомобіль:

  “Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Ленд Ровер, якщо не проголосують нашу правку – це не був популізм чи піар! Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500€ , дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами”, – прокоментував Ярошевич.

  Нагадаємо, раніше “Галицький кореспонднент” інформував, що Народні депутати проголосували за законопроект, що знижує акцизи на розмитнення автомобілів.

  Проте, очевидно депутатам не вдалося задовольнити вимоги власників “євроблях”.

  Нагадаємо, в Івано-Франківську автобус зіткнувся із велосипедистом

 • Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Ленд Ровер, якщо не проголосують нашу правку – це не був популізм чи піар! Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500€ , дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами! Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, в знак протесту спалюю своє авто! Автоєвросила

  Gepostet von Авто Евро Сила am Donnerstag, 8. November 2018

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!