Ажіотажу немає: чорна п’ятниця у червоній зоні (фоторепортаж)

 • Сьогодні, 26 листопада, в останню п’ятницю місяця традиційно проходять розпродажі у багатьох магазинах. Цей день називають “Чорною п’ятницею”.

  Вітрини франківських магазинів і справді обклеєні вивісками з обіцянками рекордних знижок. Втім, варто бути уважними: адже десь омріяний смартфон чи телевізор дійсно вийде придбати дешевше, а десь можуть просто переклеїти старий цінник, додавши лише напис “ЗНИЖКА!!!”.

  Втім, якогось особливого ажіотажу не спостерігається – принаймні вранці, з 10:00 до 12:00. Це й не дивно: багато хто – на роботі, у когось ще немає сертифікату про вакцинацію (втім, чесно кажучи, про його наявність питають не у всіх магазинах). А ще багато хто закупляється в інтернет-магазинах, тож черги будуть хіба що у пунктах видачі замовлень.

  “Людей мало. Та бо грошей нема в людей, і роботи з тим карантином – то хто ж купувати прийде?”, – риторично запитує продавщиця джинсів на ринку, вказуючи на ще одну причину низького попиту.

  Особливих черг і справді немає: ні в магазинах побутової техніки, ні за косметикою, ні за одягом. На ринку людей десь стільки ж, як і в інші дні. Єдине місце, до якого сьогодні вранці утворилася черга – це франківський Центр надання адміністративних послуг. І ще, звісно, пункти вакцинації. Втім, до вечора ситуація може змінитися.

  До уваги читачів “Галицького кореспондента” – фоторепортаж із вулиць Івано-Франківська у “Чорну п’ятницю”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!