“Батько наш Бандера”: у Франківську відбулися “патріотичні купання моржів” (фото)

 • 1 січня в Івано-Франківську на міському озері відбулися купання “моржів”. Їх приурочили до 113 річниці з дня народження Степана Бандери.

  Участь у купаннях взяли 10 “моржів”. Заступник голови клубу “моржів” “Тонус” Івано-Франківська Віктор Короткий розповів, що сам запропонував міській владі влаштувати такий захід, інформує “Суспільне”.

  “Це — моя ідея. Основна мета — привернути увагу усіх містян, може і моїх земляків у Запорізькій області, людей зі Східної України до постаті Степана Бандери”, — сказав Віктор Короткий.

  Патріотичні купання розпочали із пісні “Батько наш Бандера”. Після неї “моржі” виконали ще кілька патріотичних пісень. Учасники клубу “моржів” звернулися до колективу “Червона калина”, щоб ті долучилися до заходу. Соліст Володимир Соболевський каже, що колектив минулого тижня погодився взяти участь у “бандерівських купаннях”.

  “Весь репертуар у нас — патріотичний. Степан Бандера віддав все своє життя, боровся, щоб Україна була сильною, незалежною”, — розповів Володимир Соболевський.

  Учасник купань Тарас Олійник каже, що сьогодні — особливий день. За його словами, так відзначати річницю з дня народження Степана Бандери — знаково. Чоловік моржує 13 років.

  “Я — націонал-патріот. Мій батько, який мене тут підтримує, народився в Магадані. Мій дід був на засланні за свою патріотичну діяльність. У мене в генах, в душі живе любов до національного патріотизму, до держави, до нашої нації”, — сказав Тарас Олійник.

  У купаннях взяв участь атлет Володимир Пиндус. Спортсмен каже, що кожен українець повинен вшановувати Степана Бандеру.

  “Кожного року ми святкуємо день народження провідника України Степана Бандери. І обов’язок кожного українця — пам’ятати свою історію, святкувати цю дату. Сьогодні кожен, хто бажає, може так, таким купанням, вшанувати пам’ять Бандери”, — сказав Володимир Пиндус.

  За купаннями на міському озері спостерігали рятувальники та поліцейські.

  Читайте також: На Прикарпатті більше сотні вулиць названо на честь Степана Бандери

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!