Боррель запропонував країнам ЄС використати доходи від заморожених активів Росії на озброєння України

 • 90% виділять через Європейський фонд миру та 10% – через бюджет ЄС.

  У ЄС пропонують використовувати надходження від заморожених російських активів у Європі, які оцінюються приблизно в 3 мільярди євро на рік, для підтримки боротьби України з Росією через Європейський фонд миру та бюджет ЄС. Про це пише УНН з посиланням на заяву Борреля.

  “Сьогодні я представив пропозицію Високого представника щодо рішення Ради використовувати несподівані доходи від знерухомлених активів Росії для підтримки України в її боротьбі за перемогу. 90% буде виділено через Європейський фонд миру та 10% через бюджет ЄС”, – заявив Боррель.

  Глава дипломатії ЄС наголосив, що очікує на швидке ухвалення рішення Радою. За його словами, це продемонструє єдність та відданість ЄС підтримці України. 
  Раніше очільник зовнішньополітичного відомства Європейського Союзу Жозеп Боррель анонсував пропозицію щодо використання доходів від заморожених активів РФ на озброєння України.

  Боррель наголосив, що пропозиція полягає у використанні прибутку від активів, що перебувають у Європі, а не самих активів. За його словами, це може приносити близько 3 мільярдів євро на рік.

 • До теми: Росіяни розбудовують на окупованих територіях мережу закладів мілітаризації молоді

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!