Часу мало: молодій прикарпатці терміново потрібна пересадка печінки (фото)

 • Аліні Шатковській із Долини діагностували цироз печінки. 38-річній жінці потрібна пересадка печінки, але коштів на операцію не вистачає.

  Лікарі ставлять діагноз “Криптогенний цироз печінки, синдром портальної гіпертензії ст. субкомпенсації, варикозне розширення вен стравоходу І ст., спленомегалія, помірний асцит, енцефалопатія, клас С по Сhild – Pugh, хронічна печінкова недостатність. Остеопороз”.

  “У Аліни підростає син, якому нещодавно виповнилось 14 років. Він не уявляє свого життя без улюбленої матусі … Ми всі не уявляємо нашого життя без неї… За прогнозами лікарів часу у нас дуже мало … Пересадка печінки – це єдиний шанс для неї вижити…Хвороба дуже скоро прогресує але попри це все, Аліна тримається з останніх силі і ми всі віримо, що вона дочекається трансплантації. Але діяти потрібно невідкладно. Потрібна термінова трансплантація”, – пояснює сестра Аліни Уляна.

  На лікування, операцію та подальшу реабілітацію потрібно великі кошти, які є непосильними сім’ї. Відтак, родичі жінки просять небайдужих допомогти у нелегкий час.

  “Звертаюся до всіх небайдужих, з проханням відгукнутися та допомогти хто чим може молитвою, фінансово та спільними зусиллями врятувати нашу Алінку, мою єдину сестричку, мою рідну кровинку, їй всього 38 років, яка так хоче жити і буде вдячна кожному з Вас… Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу та підтримку”, – додає жінка.

  Реквізити для допомоги:

  • Карта ПриватБанк: 4149 4993 9243 0912 – Шатковська Аліна Михайлівна
  • КартаПриватбанк: 4149 4993 9243 0920 – Дубас Уляна Михайлівна (сестра)

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!