Через холод на Франківщині зачинили 15 дошкільних закладів

 • Ситуація в енергетичній сфері залишається складною, тому в Івано-Франківській області, як і в інших регіонах, запроваджені графіки вимкнень електроенергії.

  Однак через недотримання температурного режиму в 15 дошкільних закладах призупинили освітній процес, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на голову Івано-Франківської ОДА Світлану Онищук.

  Крім того, є постійні скарги від батьків, що діти хворіють. Обласна військова адміністрація вживає заходів щодо забезпечення закладів загальної середньої та дошкільної освіти безперебійним енергоживленням. Так, на сьогодні 256 закладів загальної середньої освіти та 63 дошкільних заклади забезпечені генераторами.

  “Працюємо надалі з міжнародними партнерами, щоб забезпечити таким обладнанням якнайбільше шкіл та садочків. Адже діти мають навчатися в комфортних умовах. Неприпустимо, щоб школярі перебували у холодних приміщеннях. Хочу наголосити, що територіальні громади мають достатній фінансовий ресурс, щоб забезпечити генераторами заклади освіти. У випадку, коли немає такої змоги, необхідно запроваджувати дистанційну форму навчання. Також зауважу, що керівники закладів освіти самостійно вирішують питання щодо тривалості зимових канікул та переведення навчання у дистанційну форму”, – йдеться в дописі.

  Читайте також: Через похолодання деякі калуські ліцеї перейдуть на “дистанційку”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!