Через холод у класах дві школи Брошнів-Осадської громади перевели на “дистанційку”

 • Вранці, 16 квітня, відбулася екстрена нарада з керівниками закладів освіти за участі заступника голови Володимира Степаненка та начальника відділу освіти Лариси Чалчинської щодо ситуації, яка склалася в школах громади.

  Про це йдеться на сторінці Брошнів-Осадської територіальної громади.

  Теплопостачання у державних установах громади припинили від 01 квітня. Тож зараз температурний режим в приміщенні коливається між 12-15 ℃.

  Відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, температура повітря у класних кімнатах повинна бути не менше 17 ℃.

  “Ми розуміємо, що при такій температурі дітям у школах не є тепло, тому і скликали відповідну нараду, під час якої кожен директор висловив свою позицію. За підсумками наради прийняли такі спільні рішення: в понеділок, 19-го квітня у Раківському ліцеї та Креховицькій гімназії навчання проводитиметься дистанційно, у всіх інших школах (Брошнів-Осадський ліцей та Кадобнянська гімназія) поновлять теплопостачання, — йдеться у дописі.

 • Також в понеділок проведуть виїзні комісії в Ракові та Креховичах. Після чого з’ясують питання щодо продовження чи перенесення навчального процесу.

  До слова, у Підпечерах знайшли місткості з ртуттю

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!