Чоловік з чужою довідкою та “заробітчанка” з іншої області: як муніципали жебраків виявляли

 • Минулого тижня інспектори виявили двох жебраків на вулицях Івано-Франківська.

  Про це повідомляє пресслужба інспекції.

  “Здається звична справа, але це черговий приклад того, як дурять наших людей. Перший випадок трапився на перехресті вулиць Галицька–Пасічна. Чоловік на милицях, з скринькою і медичною довідкою ходив по проїжджій частині і просив гроші на лікування. Ніби все нормально, нужденний хворий збирає кошти собі на лікування, мабуть, не знає що по дорозі ходити небезпечно”, – пишуть муніципали.

  Муніципальні інспектори почали з ним спілкуватися і звернули увагу на довідку, і раптом побачили, що вона належить уже знайомому їм чоловіку, а не цій особі.

  Чоловіка затримали і викликали працівників поліції. Надалі він сам зізнався, що довідка не його і він її взяв, щоб жебракувати. Тож на заробітчанина з іншої області працівники поліції склали протокол про адміністративне правопорушення.

  Буквально за декілька годин того ж дня інспектори затримують жінку на перехресті вулиць Галицька–Василіанок.

  “Ця заробітчанка теж не місцева, але уже відома нашим працівникам. Декілька тижнів її виявляли в різних районах міста за жебракуванням. Вона збирала “НА КВИТОК”, але зрозумівши, що це не так розчулює наших людей, вона почала ходити по дорозі і збирати нібито на хворого брата”, – йдеться в дописі.

 • В цьому випадку теж працівники поліції склали відповідні адміністративні матеріали.

  Інспектори нагадують, що більшість людей, які збирають кошти на вулиці, роблять це лишень з метою легкого заробітку. Найкращий метод позбутися таких шахраїв просто не давати їм гроші.

  До теми: муніципали приписами змусили франківських підприємців зняти рекламні вивіски 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!