COVAX схвалив запит України на отримання вакцини проти COVID-19

 • Україна отримала від COVAX офіційне схвалення запиту на отримання вакцини від COVID-19.

  Тепер додатково до запланованих закупівель вакцини за бюджетні кошти Україна отримає понад 8 мільйонів доз вакцини безкоштовно. Про це повідомив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

  “Продовжуємо працювати над тим, щоб холодильне обладнання для пунктів щеплення приїхало у найкоротші терміни. Жодна вакцина в світі не розроблялась так швидко, як вакцина від COVID-19. І це реально безпрецедентний факт! Це дає надію на подальші наукові винаходи в профілактиці інфекційних хвороб. Доступ до COVID-вакцини через COVAX визначає майбутнє глобальної системи охорони здоров’я. Україна повноцінний член цієї команди”, – розповів Ляшко.

  Він додав, що МОЗ залучатиме до процесу логістики «Укрвакцину» та приватні компанії (для забезпечення доступу до обладнання для ультра-холодного зберігання, із температурним режимом -60/-80 градусів Цельсія).

  Раніше Ляшко повідомляв, що COVAX підтвердив інформацію про виділення Україні вакцини від коронавірусної хвороби безкоштовно для 20% населення.

 • Це означає, що приблизно 4 млн громадян України зможуть вакцинуватись у першій половині 2021 року за рахунок фінансової підтримки з боку міжнародних партнерів та урядів інших країн.

  Нагадаємо, в Україні за добу виявили 9716 випадків COVID-19, на Прикарпатті – 184

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!