Держпродспоживслужба на Прикарпатті виявила небезпечний арахіс

 • У продукції виявлено перевищення максимально допустимих рівнів афлотоксинів.

  На Прикарпаття надійшла партія арахісу в шкарлупі (ТОВ «ЛАСОЩІ ЮКРЕЙН», Городенка) в кількості 15 тонн, що експортувалась з Єгипту (експортер: ASM FOR CONSULTING AND EXPORT AGRICULTURAL PRODUCTS, Egypt).

  Згідно з інформаційним повідомленням, отриманим по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF), в продукції виявлено перевищення максимально допустимих рівнів класу мікотоксинів (афлотоксинів), інформують в Держпродспоживслужбі.

  Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провело заходи, щоб недопустити небезпечний продукт до споживача:

  • видано розпорядження про заборону здійснювати обіг небезпечного харчового продукту;
  • зобов’язано власника вчинити дії щодо вилучення з обігу небезпечного харчового продукту та недопущення можливості його реалізації, споживання чи використання людиною за призначенням.

  На виконання розпорядження підприємство уклало договір із спеціалізованим підприємством на переробку неякісної та небезпечної продукції на паливні брикети.

  На виконання умов зазначеного договору партія арахісу в шкарлупі в кількості 15 тонн з перевищеним вмістом афлотоксинів відправлена на переробку.

  До теми: З Литви до України експортували небезпечні морепродукти, – Держспоживслужба

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!