Діти для дитини: в Івано-Франківську заради благодійності “Savka band” зібрав друзів

Сьогодні, 2 лютого, в Івано-Франківську провели благодійний концерт. Сімейне свято організували, щоб допомогти реабілітуватися хворому хлопчику Радомиру. Учасниками концерту стали творча багатодітна сім‘я Савок з Івано-Франківська, а також творчі колективи з Чернівців, Львова та Києва.

«Я щаслива мама «Савка бенду». Ми зібралися тут, аби сказати, що головна наша цінність – це є родина і ми тішимось, що тут будуть і інші творчі родини з різних міст»,- зазначила активістка і волонтерка Людмила Лінник.

Відкрив концертну програму старший син сім‘ї Данило Савка з композицією на роялі. Це уже другий концерт поспіль на сцені виступає три покоління однієї родини. Торік вони збирали кошти на операції з трансплантації кісткового мозку Остапу Кухарчуку (4 роки) та Христині Волочій (6 років).

Сьогодні бенефіціар – Радомир. Йому 9 років, і хлопчик потребує кваліфікованої реабілітації. Його чекають в реабілітаційному центрі Health In Motion Rehabilitation в Канаді http://healthinmotionrehab.com. Тут працюють за унікальною методикою, що спрямована на лікування дітей з неврологічними відхиленнями. П’ятитижневий курс реабілітації, переліт та проживання коштують 29 тисяч доларів.

Більше про Радомира можна прочитати на офіційній сторінці Радюся або довідатися в його мами Виктория Пантази.

“Галицький кореспондент” у матеріалі “Велика історія маленького Радомира” уже розповідав про хворобу хлопчика. Нагадаємо, що складна вроджена вада дитини не змусила її сім’ю опустити руки. Історія цієї івано-франківської родини доводить, що всупереч законам офіційної медицини, любов, наполегливість і віра творять дива.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!