Дітям-переселенцям, які зараз на Прикарпатті, подарували іграшки, що обіймають (фото)

 • Волонтерський проєкт «Хібукі – відкриті обійми», що створений психологами Дафною Шарон-Максимов та Ольгою Леймунською допомагає українським дітям. Хібуки в перекладі з івриту означає «обійми», повідомляє “Галицький кореспондент”.

  Іграшку, яка обіймає, використовується у терапевтичній методиці роботи з дитячою травмою. Створив її доктор Шай Хен-Галь у 2006 році під час другої ліванської війни в Ізраїлі. З того часу Хібукі допомагає дітям Ізраїлю, Японії, Америки, переживати травму, впоратися з болем, втратою та руйнуваннями, а зараз він допомагає дітям України.

  Іграшка цього тижня стала добрим другом та психологічною підтримкою для дітей, які покинули власні домівки і через російську агресію змушені тимчасово проживати на Рожнятівщині. У приміщенні публічної бібліотеки відбулась зворушлива зустріч собак-обіймак з дітьми, які через останні події і війну пережили травматичні моменти.

  Присутні на терапевтичній зустрічі діти з великою довірою і радістю приймали обійми доброго песика Хібукі. Тепер у них з’явився новий надійний друг, якому можна розказати про свої потаємні переживання і страхи.

  У Хібукі, якого в Україні кличуть собака-обіймака, є дві книжечки. Одна маленька  знаходиться в кишені іграшки. Її легко може дістати дитина й роздивитися картинки у вигляді коміксу. Друга – з такими ж яскравими ілюстраціями призначена для тих, хто вже вміє читати або для батьків. У книжечках описана історія Хібукі: хто він такий, звідки приїхав, що він любить, що відчуває і чим може поділитися з дитиною.

  Хібукі допоможе діткам, яким складно переживати травму та свої емоційні стани, впоратися з болем, втратою та руйнуваннями, які малечі довелося бачити в окупованих містах.

  Діти налякані ситуацією і вони не завжди можуть впоратися зі своїми страхами, тривогами. Тому психологи стверджують, що Хібукі – це іграшка, яка буде обіймати і захищати дитину, даруватиме їй любов і віру, що все буде добре. Віднині дивовижний собака має маленьких друзів і в Рожнятівській громаді.

 • …Тим часом цей міжнародний проєкт помандрував в інші міста та містечка України. Адже  здорові діти, то і є майбутнє української нації.

  Мар’яна Локатир

  Також читайте, що всесвітньо відомий митець вчить гончарству юних коломиян

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!