Долетить до Сибіру: Україна виготовила безпілотник великої дії

 • Нова модель має запас ходу 3000 кілометрів.

  Українські фахівці виготовили безпілотник, який з легкістю може долетіти до Сибіру. Дальність його польоту сягає 3000 км, йдеться у статті The Economist.

  Україна інвестувала сотні мільйонів доларів у безпілотники великої дії, здатні шукати та вражати віддалені цілі, пишуть у статті. Остання і одна з найкращих нових моделей дронів має запас ходу 3000 км і здатна досягти Сибіру.

  Як зазначає видання, успіхи України в оборонній промисловості неабияк дратують США, які наполягають на припиненні ударів по російських НПЗ. Занепокоєння США викликали як імовірне підвищення цін на нафту, так і можливе підвищення ставок у війні.

  Проте попри побоювання Заходу, поінформоване джерело The Economist спрогнозувало розширення української програми дронів найближчими місяцями. Співрозмовник видання на позовний «Детектив» розповів, що минулого тижня відбувся перехід від націлювання на нафтову інфраструктуру, але, ймовірно, це тимчасово.

  Один з виробників безпілотників великої дальності стверджує, що не всі американські представники за заборону і насправді грають на публіку, коли виступають із вимогами припинити удари.

  До теми: На Прикарпатті деякі громади збільшили бюджетні видатки на ЗСУ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!