Доплата за два колеса: франківських чиновників преміюватимуть за велосипеди

 • Сьогодні, 21 січня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету міської ради.

  Виконком затвердив положення про преміювання за участь в акції «Велосипедом на роботу». Згідно з ним, планується передбачити щомісячне преміювання працівників виконавчих органів міської ради в розмірі 1000 гривень.

  Втім, для отримання цієї надбавки потрібно буде приїжджати на роботу на двоколіснику не менше 10 робочих днів за місяць. Програма стартує з 1 лютого. Слідкуватиме за цим начальник господарського управління МВК.

  “Ми подаємо приклад людям, самі пересідаємо на ровери. Якщо ми не будемо це популяризувати, то і їздити на велосипедах буде мало людей. А це буде стимул для працівників”, – сказав міський голова Руслан Марцінків.

  Також керівникам структурних підрозділів міської ради і комунальних підприємств міста рекомендують встановити паркувальні велостійки біля адміністративних приміщень установ, забезпечити зберігання велосипедів працівників та облік учасників акції «Велосипедом на роботу».

 • Крім того, виконком рекомендує керівникам і працівникам всіх підприємств, установ, організацій міста долучатись до акції «Велосипедом на роботу» та заохочувати працівників використовувати велосипед як щоденний транспорт.

  Читайте також: В Івано-Франківську 40 кращих учнів отримають стипендію міськради

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!