Допоможіть знайти брата: у Франківську зник чоловік

 • Про пошуки 34-річного Гоголя Олега оголосила його сестра – Яна Гоголь. «Допоможіть знайти! – просить Яна. – Він може бути у будь-якому районі міста».

  Чоловік був одягнений у світлу футболку, сірі спортивні штани, сині кросівки. Особливі прикмети: лисуватий, з бородою, ріст 175-180 см, худорлявий. Без переднього зуба.

  Як розповідає Яна, її брат – неодружений. Він вийшов з дому, що на вул. Івана-Павла ІІ, поблизу магазину «Епіцентру» в суботу 16 вересня приблизно 16-17 год. З того часу додому не повертався.

  Відомо, що спершу зниклий сів у таксі з двома чоловіками. Один з них – двоюрідний брат, інший – «невідомий» на ім’я Олег. Проте потім Олег Гоголь вийшов з машини, або повернутися додому по наплічник. У таксі чоловік не повернувся, у якому напрямку пішов ніхто не бачив…

  У таксі залишився невідомий Олег. Родичі зниклого намагалися зв’язатися із цим чоловіком, адже номер телефону у них був. Спочатку він взяв трубку, а пізніше коли зрозумів з ким говорить, то перестав відповідати. «Ми ще кілька днів дзвонили до нього, наполягали на зустрічі, – розповідає Яна, – він спочатку погодився, потім не відповідав на наші дзвінки, а далі взагалі виключив телефон».

  Крім цього, жінка розповіла, що зниклий зустрічався з цим чоловіком біля магазину «Апетит», що на вул. Хоткевича. Але слідчі наразі не брали ані відео з камер, ані перевірили номер телефону «знайомого», який брачив Олега Гоголя останнім…

  Якщо ви щось знаєте про цього чоловіка родичі просять телефонувати 0971771980 або 102.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!