Два старости Калуської громади стали на захист України

 • Староста Мостищенського старостинського округу Василь Булавинець та Копанківського старостинського округу Мар’яна Бунга воюють на фронті.

  Міська рада уповноважила старосту Кропивницького старостинського округу Василя Паньківа представляти також інтереси жителів Мостищенського старостинського округу. А окрім того надавати їм довідки, проводити обстеження умов проживання, вести військовий облік тощо, інформують “Вікна”.

  Аналогічно старосту Тужилівського старостинського округу Василя Лазара уповноважили представляти інтереси жителів Копанківського старостинського округу.

  Як зазначено у рішеннях, їх приймають зважаючи на увільнення старости Мостищенського старостинського округу Василя Булавинця від роботи у зв’язку з призовом на військову службу під час мобілізації. І на увільнення старости Копанківського старостинського округу Мар’яна Бунги від роботи у зв’язку з вступом на військову службу за контрактом.

  Нагадаємо, на території Калуської громади утворено 11 старостинських округів і, відповідно, на початку каденції чинної влади призначено 11 старост. Зараз їх залишається 9.

 • До теми: Громади Прикарпаття отримали 24 патрульні автівки підвищеної прохідності

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!