Дві прикарпатські лікарні отримали апарати ШВЛ від Угорщини

 • Дві прикарпатські лікарні отримають апарати ШВЛ як спонсорську допомогу від відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні.

  Два апарати штучної вентиляції легень доставили в КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» та один апарат в КНП «Коломийська інфекційна лікарня Коломийської міської ради».

  Отримання дороговартісного обладнання стало можливим завдяки проєкту, реалізували який за підтримки Міністерства зовнішніх відносин та Міністерства економіки Угорщини.

  Також у рамках заходу директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко вручив подяки представникам уряду Угорщини за допомогу та сприяння в боротьбі з коронавірусною хворобою.

  Раніше Івано-Франківщина вже отримувала таку допомогу від Угорщини, а саме вісім апаратів ШВЛ високого класу, які були розподілені в лікарені, що надають медичну допомогу хворим на COVID-19.

  Також керівник ДОЗ ОДА відзначив, що завдяки такій допомозі вдалося врятувати не одне людське життя. Таке обладнання сприяє своєчасному наданню якісної високоспеціалізованої медичної допомоги, а особливо в період збільшення випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

  «Ми щиро вдячні, за допомогу та розуміння. Всім бажаємо міцного здоров’я та веселих свят!», – додав Ігор Дмитренко.

  До теми: Ні одягу, ні їжі: на Прикарпатті багатодітна сім’я, у якої вщент згорів будинок, потребує допомоги (фото/відео)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!