Динаміка щеплень серед прикарпатців зростає – Стовбан

 • На Прикарпатті триває боротьба із захворюваністю на коронавірус та вакцинальна кампанія.

  Сьогодні, 10 листопада, на підприємстві «КАРПАТНАФТОХІМ» відбувся брифінг щодо захворюваності прикарпатців на COVID-19 та проведення вакцинації.

  Світлана Онищук каже, що ситуацію з ковідом обговорюють та опрацьовують щоденно.

  «На Прикарпатті є 25 медичних закладів, які надають допомогу пацієнтам хворим на коронавірус, а також забезпечення киснем, бо він є важливим для киснезалежних. Прикарпаття перебуває в “червоній” зоні, щодня спостерігаємо пік захворюваності», – говорить Онищук.

  За її словами, за минулу добу госпіталізували 234 особи, а 694 захворіли.

  «Ми робимо усе для того, щоб медична система працювала без перебою. Щодо забезпечення киснем, то 14 тонн кисню щодня виготовляє підприємство. Закликаю прикарпатців активно вакцинуватись і берегти своє здоров‘я», – наголошує голова ОДА.

  Микола Стовбан, виконувач обов‘язків директора Івано-Франківської клінічної інфекційної лікарні навів статистику вакцинації.

  Як він зазначає, станом на сьогодні від початку вакцинальної кампанії провели 529 061 щеплення, першу дозу отримали 330 000 осіб, другу – 198 310.

 • «У силу різних обставин спостерігається позитивна динаміка щеплень. Це свідчить про те, що люди почали частіше звертатись до медиків за вакциною. Наголошую, що система готова, усі вакцини з доказовою базою є», – каже він.

  Микола Стовбан додає, що завезли 22 тисячі доз вакцини Moderna.

  «Також в Косівському районі вакцинувалась вагітна жінка. Це означає, що довіра до вакцинації повертається», – розповідає Стовбан.

  До теми: від коронавірусу померла молода франківка: жінка була вагітною 

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!