Енергодім: прикарпатські ОСББ зможуть отримати компенсацію за “теплі кредити”

 • Сьогодні, 24 грудня, в Івано-Франківську розпочалося друге пленарне засідання одинадцятої сесії обласної ради.

  На початку сесії пластуни, за традицією, передали депутатам Вифлеємський вогонь. Після цього обласна рада розглянула низку звернень до центральної влади, а також обласних програм.

  Юрій Труханівський, заступник директора економічного розвитку Івано-Франківської ОДА, розповів про регіональну цільову програму «Енергодім» для підтримки ОСББ Івано-Франківської області на 2022-2023 роки.

  Йдеться про виділення коштів із обласного бюджету на компенсацію частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими співвласникам багатоквартирних житлових будинків, а також компенсації частини вартості робіт з енергоефективності, обладнання та матеріалів.

  “Це стимулюватиме мешканців багатоповерхових будинків, які ще не визначились із формою управління, не лише до підвищення енергоефективності власних осель, а і до самоорганізації і створення ОСББ”, – йдеться у тексті програми, фінансування якої становитиме шість мільйонів гривень на два роки.

 • Станом на 01 жовтня 2021 року до участі у Програмі Фонду енергоефективності вже подали 45 заявок від ОСББ Івано-Франківської області. Вартість поданих проєктів становить майже 55,5 млн грн. А нова програма покликана підсилити роботу в цьому напрямку.

  Читайте також: Івано-Франківщина просить МОЗ придбати сучасний лінійний прискорювач

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!