В Івано-Франківську незабаром стартує конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування

 • Документи на участь у конкурсі прийматимуть виключно в електронному варіанті до 29 березня.

  З 1 березня в Івано-Франківську стартує Конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування. Про це під час брифінгу повідомив Віктор Синишин, секретар Івано-Франківської міської ради.

  Він зазначив, що як і минулого року, так і цього номінацій у конкурсі буде п’ять. Що стосується фінансування, то кошти виділятимуть наступним чином: 70% – з міського бюджету, а 30% сплачують учасники. Перевагу надаватимуть тим проєктам, які матимуть волонтерське спрямування: підтримка внутрішньо переміщених осіб та ЗСУ.

  “Враховуючи суми, які буде виділено, то це приблизно п’ять громадських організацій. Тематика може стосуватися облаштування укриттів в закладах освіти, ремонту елементів будинкових конструкцій, енергоощадження”, – говорить Синишин.

  За його словами, передбачено 100 тисяч гривень на фінансування проєктів ОСББ, ОК, ЖБК та інших у будинках до 4 поверхів і 200 тисяч – від 5 і більше.

  “Щодо переходу на індивідуальне опалення, то на такі проєкти виділять 400 тисяч гривень. Ми розуміємо, що системи зношені і потребують ремонту, тож обмежень у подачі документів немає – це може бути будинок як і з ОСББ, так і без нього, належати до управлінської компанії”, – каже Синишин.

  Новий етап конкурсу стартує 1 березня 2024 року. На конкурс можуть подаватися:

  • ОСББ;
  • будинкові, вуличні та квартальні комітети;
  • житлово-будівельні кооперативи;
  • мешканці багатоквартирних будинків.

  Детальніше про умови та реєстрацію за посиланням.

  Читайте також: Стало відомо, коли у Франківській громаді почнеться реєстрація у школи та садки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!