Федір Хашалов став віцечемпіоном Європи з бодибілдингу

• Цього разу на чемпіонаті Європи з бодибілдингу команда України посіла четверте місце. А у командному заліку з фітнесу команда України з великим відривом знову здобула першість.

З 1 по 6 травня в іспанському місті Санта-Сусанна проходив чемпіонат Європи з бодибілдингу та фітнесу, в якому взяли участь більш ніж 1200 атлетів з 44 країн. Франківський бодибілдер Федір Хашалов виборов срібну медаль, пише Галицький кореспондент з посиланням на Національну федерацію бодибілдингу України.

Україну на чемпіонаті континенту представляли 59 спортсменів. Спортсмени збірної України вибороли на чемпіонаті Європи з фітнесу та бодибілдингу 45 медалей – 22 золотих, 15 срібних та 8 бронзових.

Срібну медаль чемпіонату Європи з бодибілдингу та фітнесу у категорії “чоловіки фітнес відкрита ростова категорія” здобув франківець Федір Хашалов.