Франківка Анна Лащевська виборола “срібло” на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики

• Спортсменка отримала в категорії “вправи на колоді” 13,050 бала.

Анна Лащевська здобула срібну медаль на Кубку світового виклику у словенському Копері. Про це повідомили на сторінці Департаменту молодіжної політики та спорту.

Франківська гімнастка Анна Лащевська вдало виступила на світовій гімнастичній арені.

“Вітаємо і пишаємося! Дякуємо ЗСУ за мирне небо над головою!”, – йдеться в дописі.

Анна з сезону 2023 року почала виступати на дорослому рівні. 3 березня на етапі Кубка світу в Досі зуміла виграти золоту медаль у вправах на різновисоких брусах, а у фіналі вправ на колоді стала другою. Через тиждень, на етапі Кубка світу в Баку, виграла бронзову медаль у вправах на колоді.

Дебютний чемпіонат Європи для спортсменки склався невдало. Гімнастка посіла 32-ге місце у кваліфікації багатоборства, грубо помилившись на своєму найсильнішому виді, колоді. Збірна України посіла лише 16-те місце та не зуміла кваліфікуватися командою на чемпіонат світу, а Лащевська отримала особисту ліцензію на ці змагання.

• На етапах Кубка світового виклику Мерсіні та Сомбатхеї виграла три золоті медалі: дві – у вправах на колоді та одну – на різновисоких брусах.

На чемпіонаті світу, який відбувся в Антверпені змагалася в особистому багатоборстві, де за підсумками кваліфікації посіла 38-ме місце. Цього результату було достатньо для отримання особистої ліцензії на Олімпійські ігри в Парижі.

Також читайте: Олександр Усик та Тайсон Ф’юрі запланували чемпіонський бій-реванш на 21 грудня