Франківська міськрада звернулась до президента щодо вивчення християнської етики в школах

Сьогодні, 25 лютого, в Івано-Франківську відбувається чергове засідання сесії міської ради. На порядку денному в депутатів понад 40 питань.

Зокрема, 30 франківських депутатів підтримали звернення до президента, голови ВРУ, прем’єр-міністра України та міністра освіти і науки України.

Воно стосується викладання предмета «Основи християнської етики» в школах країни. У зверненні йдеться, що «звернення до духовних джерел, засвоєння християнських цінностей є реальною альтернативою бездуховності та моральному занепаду».

«Щоб не втратити незалежність, збудувати міцну державу, зберегти святий обов’язок перед минулими поколіннями українців, які залишили нам у спадок любов до України, вивірені часом і випробуваннями кращі риси національного характеру закликаємо Вас підтримати ініціативу Івано-Франківської міської ради – як виразника волі громади», – йдеться у зверненні.

Депутати пропонують на рівні держави: провести парламентські слухання щодо реалізації програми християнського виховання в Україні; запровадити вивчення предмета «Основи християнської етики» у закладах освіти України; сприяти фаховому зростанню педагогів, які забезпечують викладання предмета «Основи християнської етики»; забезпечити інтегрований підхід щодо формування християнського світогляду при викладанні предметів природничого спрямування.

Нагадаємо, франківці вийшли під стіни ОДА на акцію за духовні цінності

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!