Франківські баскетболістки вибороли перемогу на виїзді (ВІДЕО)

• Сьогодні, 6 березня, у рамках Чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд Суперліги, запорізька Козачка-КПУ приймала вдома БК Франківськ-ПНУ”.

Матч видався дуже напруженим, повідомляє видання “Завжди новини”.

Першу половину зустрічі перевага була за господарями 43:31. На початку передостанної чверті “козачки” тримали франківок на відстані, але після п’ятої хвилини цього відрізку матчу гості почали наздоганяти.

Спершу відзначилась франківська баскетболістка Дарина Дубровська. Згодом, після трьох підбирань у нападі, у кошик “Козачок-КПУ” поцілила Олена Огороднікова. А ще за півхвилини – зірковий час Ольги Сівакової. Менш ніж за 60 секунд вона заробила сім очок (шість із яких із-за дуги). На додачу – вражаюча точність Тетяни Юркевічус і перед завершальною частинкою зустрічі розрив скорочується до цифри 5.

У фінальній 10-хвилинці баталії розпалилися до межі. Момент істини відбувся за 15 секунд до сирени. За нічийного рахунку 73:73 гравець “Франківськ-ПНУ” Дарина Завертайло, здобуває право на два штрафних, після фолу суперниці Яни Стрілько. Обидва кидки досягли мети. За кілька миттєвостей гості отримали право на ще два постріли зі штрафної лінії. Раніше згадана Ольга Сівакова була не менш влучною.

В результаті матч закінчився із рахунком 77:73 – перемога за БК “Франківськ-ПНУ”. Наразі прикарпатська команда розташувалася на третьому місці в турнірній таблиці. Другий – “Київ-Баскет”. Лідирує – “Динамо”.

До теми: Нещодавно прикарпаські баскетболісти завоювали “срібло” на міжобласних змаганнях