Франківські підприємці вийшли на протест проти карантину (фото)

 • В Івано-Франківську на протест проти карантинних обмежень вийшли місцеві підприємці.

  Люди під адмінбудинком просять скасувати обмеження “червоної зони” та дозволити їм працювати, пише “Суспільне Карпати”.

  Підприємці кажуть, що не можуть працювати та заробляти гроші. У влади просять підтримати їх і хоча б повпливати на правоохоронців, щоб їх не штрафували. Через те, що у них немає роботи, вони не можуть сплачувати податки та забезпечувати свої родини.

  До теми: Франківські підприємці перекрили вулицю Грушевського

  “Ми без роботи сидимо. Якби ми були заразні всі, то ми б не працювали. Ми стараємося дотримуватися дистанції, в нас є антисептики у магазинчиках. Ми дотримуємося карантину. Всі промислові магазини закривають. Для чого нас закривати? Це наше знищення”, – кажуть підприємці.

  До протестувальників вийшов міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Людям він сказав, що підтримує їх та робить все, що у його повноваженнях.

  “Я противник цього карантину. Промислові і невеликі магазинчики можуть працювати. Я проти того, щоб працювали клуби, розважальні заклади – але я не забороняв, я не можу і дозволити. Я також готовий прийняти звернення до уряду, щоб дозволити роботу. Ми – єдина міська рада, яка судиться з урядом. Позовну заяву ми подали ще у вересні, засідання має бути у п’ятницю. Я також пропоную вам увійти третьою стороною як комітет підприємців чи якась громадська організація”, – сказав Руслан Марцінків.

  Читайте також: Протест проти карантину – на Коломийщині люди перекрили дорогу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!