Франківські студенти працюють над проєктом дзвіниці у селі на Калущині

 • Архітектурне бюро “Tower” Університету Короля Данила розробило проєктну пропозицію будівництва дзвіниці біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці у селі Голинь.

  Громада села три роки шукала людей, які почують їхні побажання та створять проєкт, який стилістично доповнюватиме церкву. І врешті цими людьми стали студенти та викладачі УКД.

  «Ми хочемо створити повноцінний ансамбль, у якому дзвіниця стане частиною архітектурного комплексу. До нас звернулась цікава та дуже активна громада і нам дуже хочеться, щоб це місце ожило завдяки спільним зусиллям», – розповів проєкт-архітектор, викладач УКД Андрій Савчук.

  Найближчі плани архітектурного бюро УКД – разом зі студентами створити макет дзвіниці, щоб парафіяни наживо побачили майбутній проєкт і дочекалися його реалізації.

  «Проєкт вже бачила громада і він усім дуже сподобався. Хочемо втілити його в життя найближчим часом. Розпочнемо ще цього року, а основне будівництво продовжимо після зими», – повідомив представник парафії церкви Покрови Пресвятої Богородиці Віктор Івахнюк.

 • Читайте також: На Прикарпатті чотири громади разом створюють туристичний маршрут

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!